Prihlásenie

Kurz zdravého varenia

Naučiť sa variť rýchle zdravé jedlá je základnou podmienkou zdravého životného štýlu. Zdravé recepty využijeme nielen pre seba ale aj pre celú rodinu. Ak sa stravujeme zdravo my, motivujme aj svojich blízkych a vymeňme staré zaužívané recepty za zdravšie.

Väčšinou preberáme recepty a rituály od našich rodičov a okolia, výrazne nás ovplyvňuje reklama a plné regály polotovarov v supermarketoch. Konzumujte množstvo upravených, umelo ochutených potravín a jedál, výsledkom čoho sú stále zvyšujúce sa čísla výskytu potravinových alerií, intolerancií a tráviacich ochorení.  

Zdravé varenie z prirodzených surovín je klúč k zdraviu, plnohodnotnej výžive, energii a vitalite. Zdravé črevo je zrkadlom nášho zdravia a kondície. 

Tento kurz som vytvorila preto, aby som vám ukázala, že zdravo variť nie je nič zložité a už za pár minút dokážeme vykúzliť vysoko výživné a chutné zdravé jedlo.

Môj kurz obsahuje rýchle recepty na zdravé raňajky, obedy, večere a snacky. Nájdete tu spolu 28 receptov, ktoré vám uľahčia život.

Z týchto receptov si dokážete vyskladať svoj celoročný zdravý jedálniček. Pod každým receptom nájdete tipy na výmenu surovín a tak s rovnakým postupom viete recepty obmieňať a modifikovať.

Obsah kurzu :

  • 7 zdravých receptov na raňajky
  • 7 zdravých receptov na obedy
  • 8 zdravých receptov na večere
  • 6 zdravých receptov na snacky

 

Pre zakúpenie sa musíte prihlásiť alebo registrovať.

Vyber si kategóriu videí

11Array