Prihlásenie

Pilates body work

Získaj cvičenia úplne zadarmo. Stačí sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

VYSKÚŠAJ pravidelne cvičiť so mnou!

Mojim cieľom je Ťa motivovať k pravidelnosti, lebo iba pravidelným systematickým cvičením dosiahneš pokroky, pocítiš zlepšenie a uvidíš výsledky. 

Pilates body work so Zuzanou je cvičenie zamerané na celé telo.

K cvičeniu nepotrebuješ žiadne špeciálne pomôcky. Využívame žinenku, malý vankúš, 2 malé závažia (môže byť 2 x 0,5 l voda) a malý uterák ako pomôcka pri strečingu.

Vyskúšaj si 7-14 dní krátke cvičenia ZADARMO a zistíš, či Ti cvičenie vyhovuje.

PLATENÉ ČLENSTVO obsahuje nové cvičenia 3 x týždenne. Dĺžka cvičení od 25 do 45 minút.

Zuzana Ti dáva úlohu 3 x týždenne v podobe nového videa, ktoré sa Ti zobrazí ako NOVÉ a NEODVIČENÉ. Tvojou úlohou je každé video odcvičiť do 48 hodín pokiaľ príde nová úloha v podobe nového videa. Všetky videá sa ukladajú do prehľadnej databázy a môžeš sa k nim kedykoľvek vrátiť a odcvičiť si ich znova.

V každom cvičení predcvičíš rovnomerne celé telo: brucho, zadok, nohy, boky, chrbát a ruky. Cvičenie je zamerané na vybudovanie pevného funkčného a ohybného tela. Každé cvičenie je jedinečné, je kombináciou iných cvikov spojených do originálnej zostavy. 

Odporúčaná frekvencia cvičenia

Začni mojimi krátkymi cvičeniami od 13-20 minút. Po pár týždňoch budeš sám cítiť, že sa vydržíš sústrediť na cvičenie dlhšie a zvládneš poctivo odcvičiť aj dlhší 25-45 minútový blok. Ak cvičíš dlhšie bloky 25-45 minút, stačí Ti cvičiť 3 x týždenne.

Výsledky

Po 1 mesiaci začneš cítiť zmeny na svojom tele, je pevnejšie a ohybnejšie. Po 3 mesiacoch sa mení na nepoznanie, zvládaš pozície, ktoré Ti na začiatku robili problém a myslel si si, že tak ďaleko sa nikdy nedostaneš. Po 6 mesiacoch máš nové telo, máš pocit, že si vyšší, štíhlejší, pohyblivejší, odchádzajú bolesti chrbta a už nikdy nechceš skončiť cvičiť 3 x týždenne.

Zobraziť celý popis
Získaj prístup k prémiovým videám
Prístup na 1 mesiac
9,90€za mesiac

Ideálne riešenie, ak si náš portál chceš vyskúšať v plnej verzii za rozumnú sumu. Prístup získaš k celému nášmu archívu cvičení.

  • Prístup k celému archívu cvičení
  • Každý týždeň 3 nové videá
  • Sleduj svoje štatistiky pozretí
  • Bez viazanosti na ďalšie obdobie
  • Žiadne skryté poplatky
Pred zakúpením je potrebné sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Prístup na 12 mesiacov
74,90€6,24€ za mesiac

Poď s nami do toho naplno. Prístup na celý rok ti zaručí 3 nové cvičenia, každý týždeň a celý archív cvičení, ktoré sme kedy robili.

  • Prístup k celému archívu cvičení
  • Každý týždeň 3 nové videá
  • Sleduj svoje štatistiky pozretí
  • Bez viazanosti na ďalšie obdobie
  • Žiadne skryté poplatky
Pred zakúpením je potrebné sa prihlásiť alebo zaregistrovať.